DUK

DUK - Moksliškai galima paaiškinti viską, netgi dilgčiuką.

Kodėl trūkinėja lūpos?

Skilinėti yra linkusios lūpos, kurios yra išsausėjusios. Dažniausiai tai atsitinka tuomet, kai lauke sausas oras, arba yra veikiamos tiesioginių saulės spindulių, vėjo, žemos aplinkos temperatūros arba dulkių. 

Ar Carmex drėkina mano lūpas?

Taip. Carmex lūpų balzamas sudėtyje turi unikalių ingridientų derinį, įskaitant ir natūralios kilmės drėkinimo ingridientus, tokius kaip kakavos sviestas bei lanolinas. Sąveikoje su kitais emolientais, jie suteikia jūsų lūpoms sveiką išvaizdą, padedant joms atstatyti reikiamą drėgmės balansą ir apsaugo nuo išsausėjimo ir skilinėjimo.

Kada turėčiau naudoti Carmex?

Carmex minkština, ramina ir drėkina sausas suskeldėjusias lūpas. Naudokite Carmex drąsiai ir gausiai, pagal savo asmeninį poreikį.

Ar galiu naudoti Carmex prieš dažantis lūpas?

Tikrai taip! Mes rekomenduojame naudoti Carmex lūpų balzamą prieš dažantis ir po to, kad lūpos išlaikytų tinkamą dregmės balansą, išliktų minkštos ir lengvai blizgėtų!

Iš kur atsiranda Carmex dilgčiukas?

Carmex savo sudetyje turi kamparo ir mentolio. Šie ingridientai suteikia malonų gaivos pojūtį kai naudojami ant sudirgusių ir suskeldėjusių lūpų.

Ar Carmex lūpų balzamas testuotas su gyvūnais?

Su Carmex lūpų balzmamais Jokie bandymai su gyvūnais niekada nebuvo ir nėra atliekami. Alfredas Woelbingas, Carmex įkūrėjas, manė, jog eksperimentai su gyvūnais yra visiškas absurdas. Po 75 metų, šis įsitikinimas vis dar gyvuoja mūsų įmonės kultūroje. Carmex produktai yra nuodugniai chemiškai analizuojami prieš paliekant mūsų gamyklą, kad įsitikintume, jog nesukeliame jokios rizikos mūsų klientams. Mes taip pat laikomės eilės saugumo reikalavimų bei mūsų produktai atitika visus valstybinius reikalavimus ir standartus.

Ar Carmex yra plačiai paplitęs?

Ilgą laiką modeliai, įžimybės ir vizažistai saugojo Carmex lūpų balzamo paslaptį. Sunku išsaugoti paslaptis tokį ilgą laiką, ypač tada, kai jomis norisi dalintis! Todėl Carmex yra vienas iš populiariausių lūpų balzamų pasaulyje: daugiau nei 130 vienetų yra parduodama kiekvieną minutę! 

Norintiems sužinoti daugiau apie savo lūpų priežiūrą rekomenduojame paskaityti šią knygelę: